Jesteśmy firmą zajmującą się produkowaniem jednorazowych opasek eventowych z winylu lub opasek typu Tyvec. W branży działamy już od dziewięciu lat, ciągły rozwój firmy i wprowadzenie najnowszych technologii produkcji pozwoliły nam nie tylko zaopatrywać klientów w Polsce, ale także umożliwiły nam ekspansję na rynki zagraniczne. Profesjonaliści pracujący w naszej firmie zawsze dbają o to, aby klient był zadowolony z jakości finalnego produktu.

opaski tyvek dla agencji

Nasz zgrany zespół fachowców jest w pełni świadomy, jaki wpływ mają nasze produkty na organizację różnego rodzaju eventów. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności misją firmy było dbanie o bezpieczeństwo, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze produkty zapewniają szczegółowy system kontroli w formie opaski na imprezy masowe, co pozwala organizatorom na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie eventu. Zaufało nam już wielu klientów, których nadrzędnym celem również było zapewnienie ochrony uczestnikom. Dzięki temu wspólnie możemy realizować naszą misję.

opaski reklamowe z nadrukiem

Nasze opaski nie tylko bezpośrednio przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa, ale są również doskonałym produktem marketingowym. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy wydrukować na opaskach nazwę firmy, sponsora lub organizatora. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dzięki czemu nasi klienci otrzymują produkt niepowtarzalny, gwarantujący ogromne korzyści płynące z tego rodzaju reklamy.

STWÓRZ
I ZAMÓW

OPASKI
Z NADRUKIEM

MOCNE
I WYTRZYMAŁE
OPASKI
WINYLOWE

Informacja

popup_formularz