Zorganizowane wyjście? Jesteście teamem, który musi się odznaczać?

Wspólne wyjścia, imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, towarzyskie lub wycieczki krajoznawcze integrują i wzmacniają poczucie przynależności do grupy. Aby jeszcze bardziej wpłynąć na utożsamianie się z drużyną, paczką przyjaciół lub uczestnikami wycieczki warto zastosować opaski identyfikujące na nadgarstek. Opaski dostępne są w formie opasek winylowych lub opasek Tyvek. Dla zawodników oraz członków grupy odpowiednie będą opaski winylowe. Opaski do oznaczania teamów często stanowią dodatkową formę identyfikacji, są jednak sytuacje, w których stają się niezbędne. Przed zorganizowanym wyjściem, wyjazdem lub wydarzeniem warto zamówić opaski winylowe. Lublin, Kraków a może Warszawa? Wyślemy je w każdy zakątek Polski.

opaski do oznaczania teamów

Opaski do oznaczania drużyn - niezbędne na zawodach sportowych lub wyjazdach integracyjnych

Każde, zorganizowane wydarzenie sportowe lub rekreacyjne wymaga oznaczenia drużyn. W celu łatwej identyfikacji znakomitym sposobem jest zastosowanie opasek winylowych, dostępnych w 17 kolorach, możliwych do zadrukowania monokolorystycznego. Opaski winylowe dostępne są w dwóch szerokościach: 19 mm i 25 mm, które spełnią wymagania każdego organizatora zaplanowanego wyjścia. Wytrzymałe, jednorazowe, wodoodporne opaski doskonale sprawdzają się podczas zorganizowanych wydarzeń w większym gronie.

opaski winylowe na nadgarstek

Opaski do oznaczania teamów świetnym gadżetem na specjalne okazje

Planowane wyjścia na ważne wydarzenia wiążą się często z ustaleniem ich tematyki i stylu ubioru uczestników. Aby wzmocnić efekt tworzenia teamu, a przy okazji nie zgubić towarzystwa w tłumie koniecznie zastosujcie opaski winylowe na nadgarstek, z jednorazowym zapięciem na zatrzask oraz wykazujące się trwałością i wodoodpornością nawet przez kilka dni. Jakość jest niezawodna, zwłaszcza w przypadku organizacji wspólnych wyjść dla więcej niż kilku osób. Jeśli uczestnicy wydarzenia nie znają się, opaski winylowe pozwolą im nawiązać kontakt oraz zapewnią poczucie pewności w przynależności do określonej grupy.

Informacja

popup_formularz