Opaski eventowe jako doskonały system kontroli

Opaski biletowe trzymają rękę na pulsie

Dyskoteki studenckie, imprezy w klubach, imprezy masowe czy koncerty – na takich wydarzeniach zazwyczaj pojawia się mnóstwo osób w różnym wieku. Profesjonalna organizacja takich imprez nie zawsze jest wystarczająca i wydarzenia mogą wymykać się spod kontroli w kwestii bezpieczeństwa oraz uczciwości. Przy tak szerokim gronie zainteresowanych zawsze istnieje większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Istnieje jednak doskonałe rozwiązanie na tego typu problem. To opaski biletowe, które dzięki swojemu systemowi i oznaczeniom zdecydowanie ułatwiają organizatorom pracę i zwiększają kontrolę nad imprezami.

opaski na dyskotekę

Druk opasek Tyvek - Polska

Opaski na rękę Tyvek, inaczej nazywane opaskami papierowymi są najpopularniejszą i jednocześnie najtańszą formą biletów na całym świecie. Są jednorazowe, ale bardzo wytrzymałe. Ich atutem jest również to, że są wodoodporne oraz antyalergiczne. Każda z opasek posiada swój własny, unikalny numer, dzięki czemu każdy gość imprezy założy opaskę z innym układem cyfr. Ich numeracja sekwencyjna tworzy idealny system kontroli wstępu – nie tylko wiadomo, ile biletów się sprzedało, ale także pomaga to w skontrolowaniu osób wchodzących i wychodzących z trwającej imprezy bez konieczności okazywania innej formy biletu. Wystarczy okazać organizatorom opaskę założoną na rękę. Dodatkowo, bransoletki posiadają bardzo mocny i wytrzymały klej, co uniemożliwia ściągniecie opaski z ręki i przekazanie jej innemu uczestnikowi. Opaski Tyvek produkuje Fabryka Opasek, która sprosta nawet największym wymaganiom klienta.

kilkudniowe opaski eventowe

Opaski z nadrukiem dźwignią handlu?

Oprócz zwykłych, jednokolorowych opasek z numerem sekwencyjnym, możemy korzystać z opasek z nadrukiem. Niezależnie od tego, czy klient chce reklamować własną markę, czy mają być to opaski na koncert z danymi danej gwiazdy – każdy nadruk na opaskach papierowych małopolska będzie wspaniałą reklamą, nadając bransoletkom niepowtarzalności i ciekawego wyglądu. Co więcej – nadruk będzie wskazywał na konkretną imprezę, nie ma więc możliwości wejścia z taką opaską do innego klubu bądź na inny koncert.