Opaski na ferie, termy, dla hotelu ? Postaw na sprawdzoną jakość fabrykaopasek.pl !

Opaski na ferie, czyli jak organizator może uniknąć problemów z panowaniem nad grupą?

Organizacja i planowanie wyjazdu na ferie czy wakacje to spore wyzwanie. Wybór celu podróży, rezerwacja odpowiedniej ilości noclegów czy transportu, wbrew pozorom nie są najważniejszymi zadaniami spoczywającymi na barkach organizatorów. Niejednokrotnie największym zmartwieniem organizatorów wycieczek jest sprawowanie kontroli – zwłaszcza, jeśli grupa jest spora a większość uczestników wycieczki stanowią dzieci i trudna do upilnowania młodzież. Ten problem można jednak szybko rozwiązać! Fabryka Opasek wychodząc na przeciw oczekiwaniom organizatorów takich wyjazdów, proponuje zaopatrzenie każdego uczestnika wyprawy w specjalną opaskę Tyvek lub winylową. Tanie opaski winylowe to bardzo prosty sposób na uniknięcie zamieszania w grupie i kłopotów z identyfikacją uczestników wycieczki.

opaski do hotelu

Dlaczego warto wybrać opaski Tyvek lub opaski winylowe?

Opaski do SPA lub opaski na ferie, które fabrykaopasek.pl posiada w swojej ofercie, posiadają wiele zróżnicowanych funkcji. Bardzo ważne jest to, że atrakcyjnie wyglądające, kolorowe opaski nie są wyłącznie narzędziem reklamowym. Oczywiście, w wersji z nadrukiem jest to świetny sposób na reklamę np. biura turystycznego, które organizuje wyjazd, ale współczesne opaski do hotelu to coś zdecydowanie więcej. Niektóre modele naszych opasek, wykorzystywane są często jako opaski na termy. Mowa oczywiście o opaskach Tyvek, które wyposażone zostały w specjalny system kontroli wstępu, bowiem wszystkie modele Tyvek posiadają numerację sekwencyjną. Ponadto, wybrane modele posiadają odrywany kupon, co dodatkowo pomaga sprawować kontrolę nad osobami oznaczonymi tego typu opaskami.

opaski na ferie

Funkcjonalność opasek - Tyvek i nie tylko!

W niektórych zastosowaniach bez dwóch zdań sprawdzą się tanie opaski winylowe. Liczba wydanych opasek ma znaczenie m.in . w spa i termach, które szczególnie w czasie ferii są tłumnie odwiedzane przez wycieczkowiczów. Opaski do SPA mogą skutecznie rozreklamować ośrodek – nosząca je osoba przez cały czas pobytu utrwala w pamięci logo lub grafikę reklamową.

Informacja

popup_formularz