Opaski reklamowe - must have każdego festiwalu

Festiwal muzyczny to dziesiątki tysięcy ludzi, zebranych na przestrzeni, która zaadaptowana jest na potrzeby wydarzeń koncertowych oraz dodatkowych. Sprawna obsługa uczestników wiąże się z udaną realizacją wydarzenia, brakiem gigantycznych kolejek, pomyłek i niekomfortowych sytuacji, rodzących napięcie. Aby zapewnić doskonałą obsługę uczestników zarówno przy wejściu, jak podczas festiwalu znakomicie sprawdzą się opaski reklamowe, winylowe lub Tyvek jednorazowego użytku.

opaski na festiwale

Usprawnienie obsługi uczestników

Opaski winylowe i Tyvek znakomicie spisują się podczas kontroli wstępu na teren imprezy. Zarówno podczas festiwalu, jak i zabawy w klubie opaski szybko, łatwo, niezawodnie identyfikują uczestnika imprezy. Opaski klubowe są jednorazowo zapinane zatrzaskiem lub przyklejane, dzięki czemu nie ma ryzyka wymiany ich pomiędzy osobami. Przypisana konkretnemu uczestnikowi opaska sprawdzi się przez kilka dni użytkowania. Zróżnicowana oferta kolorystyczna zapewni dostosowanie do wiodącej kolorystyki wydarzenia, organizatora lub przedsiębiorstwa sponsora.

papierowe opaski eventowe na festiwale

Dodatkowe funkcje opasek reklamowych

Uniwersalność zastosowania opasek wiąże się z ułatwieniem korzystania z ofert dodatkowych na festiwalu. Opaski z kuponami na jedzenie stanowią czytelną informację o przynależnych użytkownikowi ofertach. Szybką obsługę gwarantuje bezgotówkowa obsługa w punktach, sprawnie funkcjonujących dzięki odrywaniu kuponów. Opaski z kodem QR są nowoczesnym, sprawnym sposobem na identyfikację osób uprawnionych, wymagającą  zeskanowania kodu. Możliwość zaprojektowania nadruku zwiększy rozpoznawalność użytkowników oraz funkcję reklamową produktów. Doskonałą jakość wiąże się z uniwersalnością zastosowań. Festiwal nie obejdzie się bez opasek, teraz możliwe złożenie zamówienia online!

Sprawdź nasz unikalny produkt – opaski piknikowe z odrywanymi kuponami!