Opaski Tyvek - niezastąpione na każdym koncercie

Festiwale i koncerty to niesamowite doświadczenia dla fanów muzyki. Oprócz dobrej zabawy publiczność potrzebuje również poczucia bezpieczeństwa. Organizatorzy muszą podjąć wiele działań zabezpieczających imprezę. Jednym z nich jest wyposażenie uczestników wydarzenia w opaski identyfikacyjne Tyvek. Kolorowe, papierowe opaski ozdabiają nadgarstki osób, biorących udział w większości imprezach masowych. Zobaczmy jakie mają zastosowanie i co dają organizatorom oraz uczestnikom koncertów.

Bezpieczeństwo - funkcja najważniejsza

Każdy organizator koncertów i wszelkiego rodzaju wydarzeń muzycznych wie, że zapewnienie bezpieczeństwa bawiącym się ludziom jest podstawą dobrze zorganizowanej imprezy. Jednorazowe opaski koncertowe doskonale sprawdzają się jako system kontroli wstępu. Im większa impreza, tym większym wyzwaniem jest sprawdzanie i wpuszczanie uczestników na jej teren. Papierowy bilet bardzo łatwo zgubić, telefon z kolei może się rozładować, a opaski z kuponem Tyvek są wygodne i stabilnie umieszczone na nadgarstkach uczestników.

jednorazowe opaski koncertowe

Mobilna reklama

Decydując się na papierowe opaski koncertowe, zapewniamy naszemu wydarzeniu także bardzo dobrą reklamę. Niektórzy uczestnicy, żeby wczuć się w klimat wydarzenia, zakładają opaski koncertowe na wiele godzin przed startem imprezy. Jednak częstszym zwyczajem jest noszenie opasek nawet kilka dni po koncercie – szczególnie tym udanym. Ze względu na wytrzymałość oraz wodoodporność naszych opasek, można nie zdejmować ich znacznie dłużej. Taka ‘reklama w ruchu’ na pewno zostanie zauważona, a nasza firma będzie kojarzyć się pozytywnie dzięki nienachalnej formie reklamy i pozytywnym wspomnieniom uczestnika koncertu.

papierowe opaski koncertowe

Modny dodatek

Niektórzy uczestnicy okazując swoje zamiłowanie dla danego gatunku muzyki, pozostawiają koncertowe opaski na nadgarstkach na bardzo długo, traktując je jako świetny modny dodatek. Szczególnie sprawdzają się tutaj opaski winylowe, zwykle noszone przez uczestników festiwali. Udostępniając uczestnikom naszych imprez takie opaski – papierowe lub winylowe, wpisujemy się w nieszablonowy, wyrazisty trend.

Informacja

popup_formularz