OPASKI URODZINOWE - NOWY TREND

Unikalne rozwiązanie, nietuzinkowy gadżet

Każda hucznie świętowana rocznica urodzin, od dawna wzbogacana jest w dodatkowe atrakcje i upominki dla uczestników. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na unikalne rozwiązania. W ostatnich latach wśród najczęstszych wyborów na tego typu imprezy, znajdują się opaski urodzinowe. Opaski na nadgarstek to doskonały gadżet, cieszący się ogromną popularnością. Otrzymując bilet wstępu jakim są opaski wodoodporne, goście każdej jubileuszowej imprezy są zachwyceni tak nietuzinkową identyfikacją i chętnie polecają je kolejnym jubilatom.

Bogata oferta, różnorodność wzorów

Posiadamy wiele możliwych wzorów i typów opasek na nadgarstki. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dobranie koloru opaski na nadgarstek do kolorystyki oprawy sali czy stołu. Poza standardowymi nadrukami na opaskach, zawierającymi imię czy datę urodzin solenizanta, posiadamy wiele wzorów gotowych szablonów urodzinowych. To Państwo decydują czy na opasce urodzinowej mają znaleźć się ikonki z szampanem, koroną czy fajerwerkami. Nasz prosty w obsłudze, intuicyjny kreator opasek pozwala na przygotowanie profesjonalnego projektu zupełnie samodzielnie. Na kolorowych opaskach Tyvek czy opaskach winylowych wykonujemy nadruki ikon w czarnym kolorze, zaś na opaskach typu Tyvek do drukarki laserowej możemy umieścić różne wzory w bogatej gamie kolorystycznej.

papierowe opaski na urodziny z nadrukiem

Nietypowy bilet wstępu

Nasze produkty doskonale sprawdzą się zarówno na małych przyjęciach jak i na dużych imprezach jubileuszowych – wszędzie gdzie niezbędna jest kontrola wstępu. Dzięki numeracji sekwencyjnej na opaskach Tyvek, mamy stuprocentową kontrolę nad wchodzącymi uczestnikami i możemy być pewni, że  nasi goście będą czuli się bezpiecznie. 

Trwałość i bezpieczeństwo

Zarówno opaski urodzinowe Tyvek z nadrukiem lub bez, jak i opaski winylowe w podobnej konfiguracji, świetnie sprawdzą się na tego rodzaju wydarzeniu. Oba materiały są bardzo trwałe, wodoodporne i antyalergiczne. Z powodzeniem możemy wykorzystać je na imprezie we wnętrzu lokalu, jak i na świeżym powietrzu w czasie imprezy plenerowej. Opaski wodoodporne nie zniszczą się w czasie deszczu czy kąpieli w basenie. Można śmiało stwierdzić, że szansa zniszczenia ich w czasie imprezy, jest bliskie zeru. Zapięcia stosowane we wszystkich rodzajach opasek, uniemożliwiają ich ściągnięcie bez zniszczenia naszego produktu, a co za tym idzie – niemożliwym staje się fakt, by taki bilet wstępu został przekazany osobie trzeciej.

Informacja

popup_formularz