OPASKI WINYLOWE - DOSTOSUJ MODEL DO SWOICH POTRZEB

Opaski eventowe - wiele zastosowań, najwyższy poziom bezpieczeństwa

Każde wydarzenie masowe niesie za sobą odpowiedzialność organizatora za bezpieczeństwo uczestników. Opaski jednorazowego wstępu to doskonały sposób zarówno na utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jak i doskonałą formę reklamy. Każdy z oferowanych modeli opasek winylowych posiada zamknięcie na solidny zatrzask, uniemożliwiający przekazanie opaski osobie trzeciej bez jej zniszczenia, dlatego opaski na imprezy zamknięte to najlepszy sposób na kontrolę wstępu. Wykonane z porządnego, trzywarstwowego winylu są mocne, wytrzymałe, wodoodporne i przede wszystkim antyalergiczne. Kolorowe opaski winylowe doskonale sprawdzą się zarówno na kilkugodzinnej, jak i kilkudniowej imprezie. Jednorazowe opaski eventowe nie zniszczą się nawet w czasie kąpieli. Jak wybrać opaskę na konkretne wydarzenie? Podpowiadamy jakie rodzaje opasek winylowych sprawdzą się na danym wydarzeniu, przedstawiając ich ogólną charakterystykę.

Opaski winylowe 19 mm bez nadruku

To podstawowy rodzaj opasek winylowych o szerokości 19 mm. Zamawiając kolorowe opaski winylowe warto pamiętać, że szeroka paleta kolorystyczna pozwala na zamówienie innych kolorów dla różnych uczestników, dzieląc ich np. na uczestników masowych oraz gości VIP.

tanie opaski winylowe 19mm bez nadruku

Opaski winylowe 19 mm z nadrukiem

Tak jak na wszystkich naszych produktach, na opaskach winylowych, możemy wydrukować zarówno nazwę wydarzenia jak i logotyp firmy. Opaski jednorazowego wstępu dodatkowo wzbogacić możemy w zabawne ikonki związane z konkretnym wydarzeniem, korzystając z gotowych wzorów dostępnych w naszym kreatorze.

tanie opaski winylowe 19mm z nadrukiem

Opaski winylowe 25 mm bez nadruku

To szerokie opaski na imprezy zamknięte, które pozwalają na wyeksponowanie na ręce uczestnika koloru, identyfikującego go z konkretną grupą uczestników wydarzenia.

najtańsze opaski winylowe

Opaski winylowe 25 mm z nadrukiem

Szerokie pole zadruku na froncie opaski o wysokości aż 25 mm pozwala na zdecydowane wyeksponowanie nazwy wydarzenia bądź logotypu organizatora. Zamawiając jednorazowe opaski eventowe, możemy również pokusić się o wykonanie odrębnego nadruku dla uczestników strefy VIP, który pozwoli na wyróżnienie ważnych gości naszego wydarzenia.

tanie opaski winylowe 25mm

Przeznaczenie opasek winylowych

  • hotele
  • baseny
  • spa
  • koncerty
  • eventy
  • wczasy
  • kolonie
  • imprezy masowe
  • strefy VIP
  • mecze

Poszukujesz trwałych, wodoodpornych biletów wstępu? Sprawdź naszą ofertę opasek winylowych.

Informacja

popup_formularz