Opaski winylowe na nadgarstek - pewne i trwałe w kontakcie z wodą

Wodoodporne opaski, dostępne w dwóch szerokościach: 19 i 25 mm doskonale sprawdzają się jako opaski na basen, przeznaczone do stosowania przez klientów obiektów rekreacyjnych. Niezawodne, trwałe, wodoodporne opaski, na których za niewielką dopłatą można nadrukować logotyp instytucji, datę wydarzenia, czy oznaczenie strefy dostępności stanowią najlepszą formę identyfikacji osobowej podczas codziennej dostępności obiektu oraz pozwalają łatwo oddzielić grupy zawodników przy organizacji zawodów sportowych. Opaski winylowe dostępne są w siedemnastu kolorach o dużej intensywności oraz posiadają właściwości antyalergiczne.

opaski nad wodę

Co decyduje o trwałości opasek winylowych?

Dzięki zastosowaniu trwałego, odpornego na wilgoć materiału, jakim jest winyl, opaski do aqua parku lub na basen sprawdzają się doskonale w kontakcie z wodą. Trójwarstwowy winyl oraz zapięcie na zatrzask zapobiegają otwarciu się opaski podczas pływania lub rekreacyjnych zabaw w basenie. Opaski winylowe dostępne są w wersji bez nadruku lub po wcześniejszym zamówieniu, z nadrukowanymi elementami, zachowującymi pełnię swoich właściwości w wodzie. Opaski zachowują trwałość nawet przez kilka dni.

opaski do aqua parku

Opaski dla obiektów rekreacyjnych dostępne w krótkim czasie

Opaski na kąpielisko, nawet w wersji z nadrukiem, produkowane są w bardzo krótkim czasie. Proces szybkiego złożenia zamówienia, usprawnia kreator znajdujący się w naszym sklepie. To dzięki niemu każdy może bez problemu w kilka minut stworzyć własny projekt opasek i zamówić go pod wybrany adres. Wysoka jakość opasek oznacza precyzyjne wykonanie w połączeniu z nowoczesnym materiałem oraz niezawodnym sposobem zapięcia. W każdym dużym mieście, idealnie sprawdzą się nasze opaski winylowe. Warszawa, Kraków czy Poznań – każda z tych aglomeracji może kontrolować wstęp na kąpieliska za pomocą naszych niezawodnych opasek. Nasze opaski winylowe są trwałe i niezawodne, zachowując swój kształt oraz kolor nawet po wielokrotnej kąpieli.

Zapoznaj się z naszą ofertą opasek winylowych!

Informacja

popup_formularz