Papierowe opaski na rękę w codziennym życiu

Papierowe opaski na rękę mają wiele zastosowań. Nie tylko doskonale sprawdzają się jako reklama lub bilet wstępu na imprezę. Mogą również służyć nam jako nośniki ważnych informacji, czy nawet uratować komuś życie.

Z dowolnym nadrukiem

Opaski Tyvek charakteryzują się tym, że są bardzo mocne i wytrzymałe. Cechuje jej również duża odporność na wilgoć, wodę oraz antyalergiczne podłoże. Na ich trwałość wpływa również bardzo mocny klej lub solidne zapięcie na zatrzaski, w zależności od modelu. Można więc nosić je przez wiele dni. Naniesiony na nie dowolny nadruk, przez cały czas użytkowania pozostanie niezmiennie wyrazisty.

Opaski z numerem telefonu

Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że opaski Tyvek doskonale sprawdzają się jako wspomniane wcześniej nośniki ważnych informacji. W taką opaskę można wyposażyć swoje dziecko, gdy wyjeżdża na obóz, kolonie czy wycieczkę i umieścić tam informacje kontaktowe do rodziców. Opaski z nadrukowanym numerem telefonu mogą zdecydowanie pomóc w codziennym życiu również osobom w podeszłym wieku, mającym kłopoty z pamięcią. Dzięki takim opaskom, możemy szybciej ustalić tożsamość danej osoby i przekazać ją w ręce opiekunów.

opaski z nadrukowanym numerem telefonu

Opaski dla cukrzyków

Opaski dla dziecka mogą zawierać nadruk z nazwą chorób, na które cierpi nasze dziecko lub informacją na co jest uczulone. To bardzo przydatne w czasie nietypowych sytuacji: omdleń, obrzęków na ciele lub nagle pojawiających się zapaści. Taka informacja może wówczas uratować życie. Nasze opaski mogą w ten sam sposób pomóc oczywiście również dorosłym, którzy też narażeni są na reakcje alergiczne, poza tym częściej niż dzieci borykają się z przewlekłymi dolegliwościami. Na przykład cukrzycą, która może prowadzić do utraty przytomności. Posiadając wiedzę o chorobie drugiej osoby, możemy odpowiednio zareagować w każdej sytuacji zagrożenia życia. Papierowe opaski na rękę mogą również zawierać informację o grupie krwi osób, które je noszą. Taka informacja zdecydowanie przyspiesza pomoc w nagłych wypadach.

opaski do szpitali

Chciałbyś zamówić Opaski Tyvek? Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków – nieważne z jakiej części Polski jesteś. Wykonamy każdą ilość opasek i wyślemy kurierem pod wskazany adres. Warto inwestować w bezpieczeństwo.

Informacja

popup_formularz