Tyvek dla centrów aktywności.

Jedną z metod kontroli wstępu do różnego rodzaju centrów aktywności są opaski Tyvek. To świetne, szybkie i tanie rozwiązanie, które gwarantuje łatwość użycia, bezpieczeństwo oraz minimalizowanie strat, poprzez uniemożliwienie nieupoważnionym osobom wejścia na wydarzenie. Wiele wariantów oraz szeroki wybór kolorów sprawia, że będą one idealnym rozwiązaniem praktycznie w każdym centrum aktywności. Przekonaj się sam!

opaski do parków trampolin

Opaski Tyvek są wykonane z syntetycznego, wodoodpornego materiału. Dzięki czemu są bardzo trwałe i praktycznie niemożliwe do zerwania, niezależnie, czy celowego, aby przekazać opaskę komuś innemu, czy przypadkowego, podczas korzystania z różnego rodzaju aktywności. Klej stosowany przy zamknięciu opaski skutecznie mocuje ją wokół nadgarstka, dzięki czemu korzystanie z niej jest komfortowe i wygodne dla użytkownika. Założenie opaski jest szybkie i bezproblemowe, a kontrola wstępu do centrum aktywności jest niezwykle prosta i skuteczna. Stosowane są między innymi jako opaski do parków trampolin. Świetnie sprawdzą się również w innych miejscach, na przykład jako opaski do parku linowego, na ściankę wspinaczkową, do aquaparku lub parku rozrywki. Mogą być używane zarówno przez dorosłych jak i przez dzieci. Odpowiednia regulacja obwodu opaski i sposób zamknięcia umożliwia łatwe dopasowanie opaski do każdej ręki.

opaski do parku linowego

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest zamówienie produktu z nadrukiem w formie logotypu, nazwy firmy lub daty. Taka rozpoznawalna i unikatowa opaska, może pełnić wówczas funkcję marketingową. Dostępne są także opaski gładkie, bez nadruku, w bogatej gamie kolorów do wyboru. Interesuje Cię druk opasek papierowych? Kraków, Wrocław czy Warszawa – nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście, które obfituje w centra aktywności. Opaski możesz zamówić również dla mniejszej firmy. Przyjmujemy zamówienia już od 50 sztuk. Na mapie Polski istnieje już wiele miejsc, gdzie są one szeroko stosowane, a liczne pozytywne opinie mówią same za siebie – to produkt prosty w obsłudze, niezwykle funkcjonalny, korzystny cenowo i efektywny!

Informacja

popup_formularz